Česká verze
English version

Titulní strana

Vážení zákazníci,

Náš nový katalog chemikálií vám přináší ucelenou řadu výrobků a služeb, které dodáváme na základě Vámi uplatněných objednávek.

Katalog je rozdělen na dvě části a tím umožňuje snazší orientaci při hledání.

V první části jsou uvedeny anorganické a organické látky, které nacházejí uplatnění v laboratorní a vědecké praxi, mikroelektronice, optoelektronice, vakuových systémech a jiných výrobních odvětvích. Kvalita těchto chemikálií odpovídá uvedeným analytickým ukazatelům, případně specifickým čistotám prověřených v naších laboratořích klasickými analytickými metodami za pomoci moderní přístrojové techniky, podle technických norem nebo jiných zkušebních předpisů.

Druhá část obsahuje seznam speciálních produktů.

Profil firmy

Společnost Bárta a Cihlář, spol. s r.o. vznikla v roce 1994 s cílem rozšíření stávajících a zavedení nových chemických výrob. Společnost zaměstnává asi 40 zaměstnanců, kteří se zabývají výrobou speciálních chemikálií pro vakuové, optoelektronické systémy a mikroelektroniku.Kapacita výrobny při standardních parametrech výrobků činí cca 800 tun chemikálií ročně. Stabilní úroveň kvality výroby je dále zajišťována používáním jakostních vstupních materiálů od renomovaných firem. Jsme si vědomi náročných požadavků na jakost, které musí naše výrobky splňovat. Od našeho představení se na trhu prošly naše produkty přísnými ověřovacími zkouškami u některých zájemců o odběr našich výrobků. Všeobecně příznivé výsledky testování vedly ke stále se zvyšující zákaznické základně. Aktuální oblasti prodeje, ve kterých zaznamenáváme výrazný rozmach, jsou kyselina dusičná, sírová, fluorovodíková, peroxid vodíku, čpavek vodný, UV a HPLC chemikálie.

Bárta a Cihlář spol. s r.o.

Kontaktní adresa

Bárta a Cihlář, spol. s r.o.
Dopravní 2646
CZ - 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Česká republika

Dostupná spojení

Tel/fax: +420 571 605 245
E-mail:

Kde nás najdete

www.mapy.cz
© 2008 Bátra a Cihlář, spol. s r.o. | Powered by DVCentrum | Valid XHTML 1.0! Valid CSS!      ***